Ara
  • Nebi Durmaz

Siber Ordu Anonymous'tan Savaş İlanı

Anonymous Hacker grubu George Floyd Cinayeti sonrasında Minneapolis Polis Teşkilatını hedef alarak savaş ilan etti. 28 Mayısta yaptıkları videolu açıklamada; “İnsan öldüren ve diğer suçlar işleyen memurlara geri kalan herkes gibi hesap sorulmalı. Aksi takdirde istediklerini yapma yetkisine sahip olduklarına inanırlar. Kendilerini emniyette tutmayı vaat eden bir teşkilatın yolsuzluk ve şiddetine maruz kalmak halkın canına tak etti” açıklamalarında bulunarak


“Son yıllardaki olayların ardından, pek çok insan sizin bizi korumak, kurtarmak için değil, bizi ezmek ve suçlu iktidar sınıflarının iradesini uygulamak için burada olduğunuzu öğrenmeye başladı. Kontrol edilenlerin güvenliğini değil, kontrolü elinde tutanlar için düzeni sağlamak için buradasınız. Aslında elitlerin küresel baskı sistemini devam ettirmek için kullandığı mekanizmanın ta kendisiniz.” gibi sert açıklamalarda bulunuldu.


"SUÇLARINIZI DÜNYAYA İFŞA EDECEĞİZ"


“Maalesef sizin yolsuzluğa batmış teşkilatınızın adaleti yerine getireceğinize inanmıyoruz, o yüzden işlediğiniz çok sayıda suçu dünyaya ifşa edeceğiz. George Floyd’un canavarca öldürülmesi, eyaletinizdeki polis memurlarının yanlış eylemleriyle ölüme sebebiyet verdikleri vahim vakaların uzun listesinden oluşan buzdağının sadece görünen kısmı” açıklamarında bulundular.


Minneapolis polis teşkilatının son 20 yılda 193 vatandaşın öldürülmesinden sorumlu olduğunu söyleyerek Jamar Clarke, Philando Castile, Justine Diamond, Thurman Blevins, Brian Quinones gibi kamuoyuna yansıyan örnekler verdikleri video, grubun bir siber saldırı işareti olan “Bizi bekleyin” sloganıyla son buldu.

Görüş, Öneri, Reklam ve İşbirliği İçin Bize Ulaşın

haberbizizde@gmail.com

©2020, haberbiziz.com kurulmuştur. Tüm Hakları Saklıdır. 

M.S.P Kuruluşudur.