Ara
  • Çiğdem Alparğu

MASTERCHEF DUYGU'NUN ZOR ANLARI! CANLI YAYINDA AÇIKLADI!

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye'nin son bölümünde Duygu Acarsoy, nişanlısı tarafından aldatıldığını itiraf etti. Duygu, aldatıldığını kendisini arayan erkek arkadaşının ilişki yaşadığı kızdan öğrendiğini söyledi.


MasterChef Türkiye'nin son bölümünde ilginç anlar yaşandı. Programın dikkat çeken isimleri arasında yer alan Duygu Acarsoy, milyonların gözü önünde nişanlısının kendisini aldattığını söyledi. Yaptığı itirafla herkesi şaşırtan Duygu, gözyaşlarına hakim olamadı.


"SADECE KENDİME KIRGIN VE KIZGINIM"


Canlı yayında şaşırtan açıklamalar yapan Duygu Acarsoy, "Evliliğe doğru giden bir ilişkim vardı. Bugün aldatıldığımı, aldattığı kızın beni aramasıyla öğrendim. Uğur'a buradan teşekkür ediyorum. Yüzünü en azından evlenmeden gösterdi. Ama kırgınlığım ve kızgınlığım kendime. Çünkü ben, çok uzun aradan sonra gerçekten birine inandım ve güvendim. Daha önce çok kötü bir deneyimim vardı. Onda da böyle bir tecrübe edinmiştim. Sadece kendime kırgın ve kızgınlığım olduğu için ağladım" ifadelerini kullandı.


"EVLİLİĞİMİN İLK GÜNLERİNDE DAYAK YEDİM"


Daha önce de bir ilişki yaşayan ve evlenen Duygu, evliliğinin ilk günlerinde dayak yediğini belirtti. "Kimseye güvenmemek gerekli anneniz, babanız dışında kimseye güvenmeyin" diyen Duygu, "İyice düşünmek gerekiyor" diye konuştu.

Görüş, Öneri, Reklam ve İşbirliği İçin Bize Ulaşın

haberbizizde@gmail.com

©2020, haberbiziz.com kurulmuştur. Tüm Hakları Saklıdır. 

M.S.P Kuruluşudur.