Ara
  • Nebi Durmaz

ELAZIĞ'ın SAHİBİ ELAZIĞ HALKIDIR !

AK Parti Elazığ milletvekili Zülfü Demirbağ, Twitter'da "Elazığ'ın sahibi yok" şeklindeki eleştirilere yanıt verdi, 'Elazığ'ın sahibi yok' diyenlerin sahibi yok" diyerek sözlerine başlayan Demirbağ, şöyle devam etti: "Tabii ki sahibi var Elazığ'ın. Tayyip Erdoğan var, Allah'tan sonra. Biz varız. Ne demektir? Haşa, ben utanıyorum 'biz varız' derken. Sahibi Allah'tır, Tayyip Erdoğan'dır, devlettir. 'Elazığ'ın sahibi yok' diyenlerin sahibi yok. Gitsin kan tahlilini yaptırsınlar. O kadar ucuz değil, araştıracak. Gafletten gelmiş paylaşmışsa bir şey demiyorum. Kampanyayı başlatanların kan tahlilini yaptırmak lazım. Kovid-19 değil 'ihanet 19' virüsü var onların kanlarında." demişti.


CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Demirbağ'ın sözlerine yanıt verdi;


"Zülfü Bey’i muhatap almak istemezdim ama Elazığlılar adına cevap vermem lazım.

Bak Zülfü Bey, Elazığlılar’ın kanında Atatürkçülük, milliyetçilik, devletçilik ve gönül adamlığı vardır.

Önemli olan milletvekili olmak değil; Elazığ’a layık adam gibi adam olmaktır!#SahipsizElazığ"


Elazığ Halkının sorunlarına çare üretemeyen, vatandaşın derdine derman olmayan, dinlemeyen ve kaide almayan adamın çıkıp televizyonda Elazığlılar için kanlarında ihanet 19 virüsü var demek nasıl bir ahlaktır ?


Parti Gözetmeksizin Elazığ halkını dinleyen AKP'li Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol gibi adamlar varken Laf ebeliği yapmanın lüzumu yoktur. Elazığın Sahibi Elazığ Halkıdır. Allah'dan Gayrı Kimseye İhtiyacı Yoktur Elazığ'ın.


Her seçim dönemi tutamayacağı sözleri veren siyasilerin de, halkın gözünü boyamaya kalkanların da Cevabını Elazığ Seçimlerde verecektir !


#SAHİPSİZELAZIĞ

Görüş, Öneri, Reklam ve İşbirliği İçin Bize Ulaşın

haberbizizde@gmail.com

©2020, haberbiziz.com kurulmuştur. Tüm Hakları Saklıdır. 

M.S.P Kuruluşudur.