Ara
  • Çiğdem Alparğu

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN GENÇLERİN ÜRETTİĞİ FÜZEYİ BÖYLE İMZALADI!

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı öncülüğünde Gaziantep'te düzenlenen TEKNOFEST 2020 başladı. Etkinliğe katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gençlerin ürettiği projeleri yakından inceleyip füzelerden bazılarını imzalaması dikkat çekti.


Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı öncülüğünde düzenlenen Uzay ve Teknoloji Festivali "TEKNOFEST 2020" Gaziantep'te başladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da etkinliğin 3. gününde "TEKNOFEST 2020 Ödül Töreni"ne katılmak üzere kente geldi. Burada alanı gezip gençlerle sohbet eden Erdoğan, üretilen füzeleri inceleyip bunlardan bazılarını da imzalamayı ihmal etmedi.


BİLGİ ALIP FÜZE İMZALADI


24-27 Eylül tarihlerinde Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilen TEKNOFEST 2020, bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ağırlıyor. Pandemi kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştirilen etkinlikte alanı gezip katılımcılardan bilgi alan Cumhurbaşkanı, gençlerle uzun süre sohbet etti. Burada üretilen füzeleri inceleyen Erdoğan, bazılarına da imzasını attı. Gençler, sohbetin sonunda Erdoğan'a bir t-shirt hediye etti.


Görüş, Öneri, Reklam ve İşbirliği İçin Bize Ulaşın

haberbizizde@gmail.com

©2020, haberbiziz.com kurulmuştur. Tüm Hakları Saklıdır. 

M.S.P Kuruluşudur.