Ara
  • Çiğdem Alparğu

ALEYNA ÇAKIR ÖLÜMÜNDE ÜMİT CAN UYGUN'A ATILAN MESAJLAR PES DEDİRTTİ!

En son güncellendiği tarih: Eyl 22

Evinde ölü bulunan Aleyna Çakır'ın şüpheli ölümünden sonra okların çevrildiği Ümitcan Uygun'a atıldığı iddia edilen mesajlar sosyal medyada tepki çekti. Uygun'a kadınların attığı öne sürülen mesajlarda, "hak etmiştir ki öldürmüşsündür, kaşıyanı kaşıyacaksın" gibi acımasız sözler yer aldı.


Ankara'da geçtiğimiz Haziran ayında Aleyna Çakır'ın cansız bedeni evinde erkek arkadaşı tarafından bulundu. Sonrasında ortaya çıkan darp videosu ise Çakır'ın ölümü için cinayet mi, intihar mı sorusunu gündeme getirdi. Genç kızın şüpheli ölümü nedeniyle okların çevrildiği Ümitcan Uygun ise soruşturma kapsamında iki kere gözaltına alınıp serbest kaldı. Son olarak Uygun'a sosyal medya üzerinden kadınlar tarafından gönderildiği iddia edilen mesajlar olay oldu. Söz konusu mesajlarda hayatını kaybeden Aleyna için "hak etmiştir ki öldürmüşsündür" gibi acımasız ifadeler yer aldı.


"HAK ETMİŞTİR Kİ ÖLDÜRMÜŞSÜNDÜR"


Genç kızın şüpheli ölümünden sorumlu tutulan Ümitcan Uygun'a sosyal medya üzerinden atıldığı iddia edilen destek mesajları ise dikkat çekti. Özellikle kadınlar tarafından gönderildiği öne sürülen mesajlarda, hayatını kaybeden Çakır'a acımasız göndermeler yer aldı. "Yakışıklı çocuksun, hak etmiştir ki öldürmüşsündür, kaşıyanı kaşıyacaksın bu devirde, sen üzerine düşeni yapmışsın" şeklinde cümleler yer aldı.Görüş, Öneri, Reklam ve İşbirliği İçin Bize Ulaşın

haberbizizde@gmail.com

©2020, haberbiziz.com kurulmuştur. Tüm Hakları Saklıdır. 

M.S.P Kuruluşudur.